FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a pierdut în mod dramatic două puncte în meciul de pe teren cu Politehnica Iași din etapa 17 a SuperLigii. Sibienii au ratat un penalty acordat cu VAR în minutul 90+4.
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final  dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
REZUMAT Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în ultimul minut
Superliga 2023/2024: Revelația FC Hermannstadt, meci cu Poli Iași, în deschiderea etapei a 17-a
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
Digi Sport, program, meciuri pe - Pagina 1
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Superliga - Rezultatele etapei a 17-a şi clasamentul
Drama lui Sergio Rico! Portarul a slăbit aproape 20 de kilograme după accidentul grav suferit în luna mai
FC Argeș - Poli Iași 0-0 » Remiză albă pe stadionul „Nicolae Dobrin”
FC Voluntari - Universitatea Craiova 0-0 în etapa #12 din Superliga. Mitriță a dat cu piciorul victoriei
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)